Komfortowa przestrzeń do relaksu

Dla gości, którzy chcieliby się odprężyć, wyciszyć i odzyskać pełnię sił witalnych po dniu pełnym wrażeń, przygotowaliśmy coś specjalnego – domowe SPA.
Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić atmosferę sprzyjającą harmonizowaniu ciała i umysłu oraz odnowie biologicznej.

W domowym SPA czekają na Ciebie

  • sauna sucha
  • dwuosobowe jacuzzi
  • prysznic
  • ściana solna

Strefa relaksu

Domowe SPA to miejsce dla każdego bez względu na to czy jesteś amatorem wędrówek po górskich szlakach, czy przyjechałeś do Zakopanego, aby spędzić urlop mniej aktywnie. Co więcej, z domowego SPA możesz korzystać do woli gratis, czyli w cenie wynajmu naszego domu w Zakopanem.

rezerwuj dom

Dostęp do sauny oraz jacuzzi jest zawarty w cenie wynajmu.

Na wyposażeniu domu znajdują się 2 łóżeczka dziecięce, krzesełko oraz wanienka dziecięca.

Dom wynajmowany jest tylko w całości, nie wynajmujemy domu na pokoje. Zameldowanie – od godz. 16.00 do późnych godzin nocnych (wejście przy pomocy otrzymanego wcześniej kodu). Wymeldowanie do godziny 11:00.

Dom rezerwujemy w wyznaczonym terminie po wpłaceniu zadatku w wysokości 30%, w przypadku braku wpłaty w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji, rezerwacja zostanie anulowana; pozostałą kwotę należy uiścić na miejscu (gotówką lub kartą płatniczą). Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z
zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.

najczęściej zadawane pytania